Διανομή τροφίμων του Προγράμματος Επισιτιστικής και Βασικής Υλικής Συνδρομής (ΤΕΒΑ) στο Δήμο Μαλεβιζίου |
![]() |
![]() |
Παρασκευή, 25 Νοεμβρίου 2016
Ο Δήμος Μαλεβιζίου ενημερώνει ότι θα διενεργηθεί διανομή προϊόντων στους δικαιούχους του ΤΕΒΑ, βάσει εφαρμογής του Κανονισμού της ΕΕ 1031/2014 και της ΚΥΑ με αρ. πρωτοκόλλου 3320/89565 των Υπουργείων Αγροτικής Ανάπτυξης και Εργασίας, Κοινωνικής Ασφάλισης και Κοινωνικής Αλληλεγγύης, στα πλαίσια του Προγράμματος Επισιτιστικής και Βασικής Υλικής Συνδρομής (ΤΕΒΑ).
Για την παραλαβή των προϊόντων του ΤΕΒΑ, οι δικαιούχοι απαιτείται να έχουν μαζί τους:
|